Menu

Rainbow Jackpots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Rainbow Jackpots

Automat Rainbow Jackpots Online ZdarmaRainbow Jackpots je opravdu nádherný výherní automat zdarma, který vás potěší svým sympatickým a chytlavým designem. Samozřejmě se jedná o výherní automat zdarma s tématem inspirovaným irskou kulturou. Vývojářská společnost Red Tiger tvoří jeden úspěšný výherní automat zdarma za druhým a výherní automat Rainbow Jackpots rozhodně mezi tyto úspěšné výherní automaty patří.

Automat Rainbow Jackpots Online Zdarma

Design automatu se nedá naprosto s ničím srovnat a i jeho grafická stránka je pohodová a zábavná. Zapomenout nesmíme ani na animace a doprovodnou hudbu, které celému automatu dodávají život. Jednotlivé symboly jsou naprosto jedinečné. Jsou jednoduché, zábavné a mohou z vás udělat opravdového boháče. Jediné, co ke hraní na tomto výherním automatu potřebujete, je trošku štěstí a ty správné výherní kombinace, které vám otevřou dveře vedoucí k mega jackpotu. Zmíněné mega bonusy jsou zlatou žílou tohoto úžasného výherního automatu zdarma.

Každý běžný symbol má svoji zvětšenou kopii, který představuje mega symbol s nabídkou masivních peněžních výplat. Mimo těchto obrovských bonusových symbolů vám tento výherní automat zdarma nabídne také spiny zdarma a pivní bonusovou hru. Obě tyto bonusové hry jsou napínavé a dokáží vaše výhry výrazně oživit. Samotný pivní bonus vám nabídne až 1000násobek vaší sázky. Chybět nesmí ani běžný wild symbol, který je zároveň tím nejhodnotnějším běžným symbolem automatu. Výherní automat Rainbow Jackpots se rozkládá celkem na 5 válcích s 20 fixními výherními liniemi a vsadit si můžete jakoukoli hodnotu od 0,2 do 500 dolarů na jedno zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti