Menu

Jolly Roger

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Jolly Roger

Výherní Automat Jolly Roger Zdarma OnlinePirátsky laděné automaty jsou běžné a snad každý větší výrobce výherních automatů má v nabídce hru na toto téma. Výherní automat Jolly Roger od Play’N’Go se jeví jako jeden z těch starších výherních automatů. Je zábavný, ale chybí mu doladění a kvalita grafiky, na kterou jste jistě zvyklí z novějších výherních automatů od stejného výrobce. Jak již ale bylo řečeno, tato hra je skvěle zkombinována a rozhodně stojí za jedno či dvě zatočení. Hra obsahuje dvě bonusové funkce, wild a scatter symboly, aby vám při pravidelné hře byl zaručen neustálý přísun výher.

Výherní Automat Jolly Roger Zdarma Online

 

Mezi vizuální stránkou a doprovodnou hudbou je v této hře jistý rozpor. Válce vydávají mechanické zvuky s cvakáním při jejich roztáčení a zastavování. Současně je tento výherní automat spíše video výherním automatem, který nevypadá, že by se vůbec snažil docílit starého mechanického vzezření. Symboly jsou provedeny jasně a čistě se základními animacemi, například zkřížením mečů. Každá výhra je také doprovázena zvukovým efektem. Výstřely z kanónů a zlaté mince vám zahrají karibskou píseň. Když se vám podaří spustit bonusovou hru, objeví se na zvláštní obrazovce také další drobné animace. Ještě jednou, jedná se o základní typ hry, která mohla být novinkou někdy na konci devadesátých let, kdy byly video automaty ještě stále něčím neobvyklým.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti