Menu

Lucky Pirates Playson

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky Pirates Playson

Lucky Pirates Playson Automat Online ZdarmaVýherní automat Lucky Pirates naleznete na platformě společnosti Playson. Tento automat má celkem 9 výherních linií a 5 válců a jeho tématem je novodobý ovocný styl. Při troše štěstí si z automatu budete moci odnést až 100 000 zlaťáků, které jsou dostupné pro každé zatočení válci. Více speciálních funkcí, než jsou scatter symboly a wild symboly, ale nečekejte. Doplňkově si můžete zahrát i hazardní hru.

Lucky Pirates Playson Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat vytvořila společnost Playson a kombinuje v něm původní ovocné symboly s tématem pirátů. Výsledkem je klasický výherní automat, který je ale schopný oslovit mladé hráče i retro hráče. Symboly tohoto automatu zahrnují piráty vypadající jako ovoce. Například jsou zde třešně s náušnicí v uchu, citrón s páskou přes oko, banánový bandita nebo meloun s knírkem. Těšit se ale můžete i na jiné symboly. Narazíte i na symbol hvězdy, který je scatter symbolem, mořskou hvězdici a symbol šťastné sedmičky. Také nechybí ani červený pirátský papoušek. Wild symbolem této automatové hry je zlatá mince, která může nahradit všechny ostatní herní symboly a spojit je tak do více výherních kombinací.

Funkce výherního automatu

I když tento výherní automat pracuje s pouze 9 výherními liniemi, máte spoustu šancí vytvořit na nich hodnotné výherní kombinace. Symboly musí být spojeny vždy zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo. V některých případech obdržíte výhry i pouze za dva stejné symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti