Menu

Captain Shark

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Captain Shark

Hrací Automat Captain Shark Online ZdarmaZahrajte si hrací automat Captain Shark a využijte šance ponořit se na dno oceánu a získat truhlu naplněnou zlatým pokladem! Captain Shark je velmi přátelským žralokem, a pokud máte štěstí, vezme vás s sebou na velké dobrodružství. Čtěte dál a dozvíte se více. Tento hrací automat zdarma je z dílny tvůrce Wazdan, má pět válců a deset výherních linií. Jeho animace, grafika a zvukové efekty jsou opravdu nádherné. Kromě toho nabízí scatter symbol, wild symbol a bonusovou hru, což vám může pomoci zvýšit vaše šance na výhru.

Hrací Automat Captain Shark Online Zdarma

 

Na válcích se objevují oblíbené karetní symboly od 9 po eso, žraločí kapitán, zelení mořští koníci, zlatem naplněné truhly, růžové chobotnice, červení krabi a oranžová a modrá ryba. Ve chvíli, kdy symboly vytvoří výherní animaci, předvedou vám krátkou pěknou animaci. Celková vizuální stránka této hry je velmi dobrá, zejména po tom, co Wazdan využil nástroj Utility engine. Tento nástroj pomáhá bezproblémovému fungování hry na všech chytrých zařízeních. Hra je také zábavná a vzrušující díky žraločímu kapitánovi, který se čas od času nahlas zasměje.

Ve hře se nachází symbol wild, který představuje žraločí kapitán. Tento symbol je velmi užitečný, protože vám přinese výhru, už když se zobrazí dva symboly na aktivní výherní linii. Zároveň zastupuje všechny ostatní symboly mimo scatter symbol a zdvojnásobuje všechny výhry získané při jeho použití.Zlatem naplněná truhla funguje jako scatter symbol a vyplatí vám výhru, jakmile kdekoli na válcích získáte alespoň dvě. Pokud získáte tři, čtyři nebo pět scatter symbolů, bude vám aktivováno 15, 30 nebo 90 volných zatočení. Během bonusové hry jsou vaše výhry ztrojnásobeny a také můžete získat další volná zatočení a vyhrát tak ještě vyšší částky. Výherní automat Captain Shark je vytvořen tak, aby hráčům přinesl úžasný zážitek. Má důvěryhodné zvukové efekty, užasnou grafiku a animace použitých symbolů.
Není pochyb o tom, že tento štědrý a zábavný automat online zdarma se během chvíle stane jedním z vašich nejoblíbenějších. Měli byste mu opravdu dát šanci, abyste zjistili, zda odpovídá vašemu stylu. A kdo ví, třeba si při hraní vytočíte závratnou částku!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti