Menu

Arcade Bomb

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Arcade Bomb

Automat Arcade Bomb Online ZdarmaOvocné automaty mají delší historii než jakýkoli jiný druh her v historii výherních automatů zdarma a je naprosto jasné, že hráči výherních automatů zdarma tyto klasické automaty stále milují. Právě proto i ti nejlepší světoví tvůrci výherních automatů zdarma, jako je například i společnost Red Tiger, stále vydávají tyto úžasné klasické automaty zdarma s ovocným tématem. Výherní automat Arcade Bomb není pouze staromódním výherním automatem, ale kombinuje prvky klasických a moderních automatů v jednom. Grafická stránka a animace jsou definitivně prvky z moderních automatů, ale symboly jsou navrženy také moderní formou. Ovoce tak vypadá jako reálné.

Automat Arcade Bomb Online Zdarma

 

Tento úžasný hrací automat zdarma obsahuje několik ovocných symbolů, ty jsou ale doplněny dalšími klasickými symboly, jako například symbolem BAR, sedmičkami a bombami. Ve srovnání s ostatními hrami na trhu s výherními automaty je ovládání tohoto automatu zdarma mnohem jednodušší. Ve skutečnosti se jedná o jeden z těch nejvíce uživatelsky přátelských výherních automatů zdarma, na který můžete narazit. Hráči se musí řídit pouze několika málo jednoduchými pravidly. K dispozici je zde 5 válců s 20 fixními výherními liniemi. Nastavení sázky je velmi jednoduché. Ke změně hodnoty sázky musíte použít pouze tlačítka + a -, které se nachází ve spodní části herní obrazovky. Peněžní výhry, které tento výherní automat svým hráčům vyplácí, jsou velmi hojné. Při každém zatočení můžete vyhrát až 1000 mincí. Strategií pro získání těch nejvyšších výher je nicméně také vsadit ty nejvyšší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti