Menu

Ancient Script

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ancient Script

Výherní Automat Ancient Script Online ZdarmaTento výherní automat zdarma je skvělou a pohodovou automatovou hrou od vývojářské společnosti Red Tiger. Tento výherní automat zdarma pro vás má zábavu na té nejvyšší úrovni, a navíc vás nechá vyzkoušet si život období starověkého Egypta způsobem, jaký ve světě výherních automatů zdarma ještě neznáme. Design automatu je jednoduše řečeno skvostný. Nejen grafická stránka, ale i animace a zvukové efekty dělají z tohoto automatu dokonalý kousek starověkého Egypta, ve kterém byly postaveny pyramidy. Dokonce i pozadí automatu reprezentuje starověký Egypt. Sada symbolů také obsahuje hned několik kousků, které jakoby sem byly přeneseny ze zlatého období Egyptské říše. Mezi ně patří například zlaté amulety, oko boha Hora, zlatá pyramida a tajemná maska mladého krále Tutanchamona.

Výherní Automat Ancient Script Online Zdarma

 

Automat obsahuje celkem 10 výherních linií. Ve srovnání s jinými moderními výherními automaty zdarma se nejedná o příliš vysoké číslo, proto do automatu vývojářský tým společnosti Red Tiger přidal také skvělé bonusové funkce. Narazíte tak na wild symboly, scatter symboly a lukrativní expandující symboly zobrazující cestu do Egypta. Počet výherních linií tohoto výherního automatu zdarma je fixní, což je správné, protože tak je zajištěna ta nejvyšší frekvence získání výher. Celkovou sázku na každé zatočení můžete změnit použitím tlačítek + a -, která se nachází ve spodní části herní obrazovky. Hodnota sázek se podle tvůrce automatu pohybuje od 0,20 do 500 eur.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti