Menu

Panther Moon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Panther Moon

Panther Moon Automat Online ZdarmaVýherní automat Panther Moon je populárním výtvorem společnosti Playtech, který je naplněn těmito úžasnými kočkovitými šelmami. V tomto automatu můžete vyhrát nejvíce 900 000 mincí právě za vytvoření výherní kombinace z pěti černých panterů.

Panther Moon Automat Online Zdarma

 

Tento automat je velmi jednoduchý a bude vyhovovat jistě všem hráčům, nezávisle na jejich dovednostech a rozpočtu. V automatu je možné vyhrát obrovské částky, ke kterým vám pomůže scatter symbol v podobě měsíce a černý panter, který je wild symbolem.

Automat je zasazen do nádherné divoké přírody a osvícen pouze svitem měsíce. Nabídne vám tak velmi uklidňující atmosféru. Automat se rozkládá na 5 válcích se třemi symboly a 9 výherními liniemi. Obsahuje také pár animací, jako jsou například panteři, kteří na vás při získání výher pořádně zařvou.

Speciální herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu začínají klasickými symboly hracích karet, ale obsahují také barevné květiny nebo motýli. Nechybí zde scatter symbol, který vám vyplatí výhry za výherní kombinaci vytvořenou z pěti symbolů na aktivní výherní linii. Za tři scatter symboly zobrazené kdekoli na válcích aktivujete 15 spinů zdarma. Při spinech zdarma budou všechny vaše výhry vynásobeny. Pokud získáte výhru, ale chcete ještě zkusit vaše štěstí, můžete si zahrát hazardní hru a tipnout si barvu tažené karty. Pokud bude váš tip správný, tak bude hodnota vaší výhry zdvojnásobena. Hazardní hru si můžete zahrát až 5x po sobě.

Výherní linie tohoto automatu jsou nastavitelné, a vy si tak můžete zvolit jakýkoli počet výherních linií od 1 do 9. Vsadit si můžete od 1 do 100 mincí na jednu výherní linii. Maximální celková sázka v tomto automatu činí 900 mincí na zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti