Menu

Fruity 3×3

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruity 3×3

Ovocný Automat Fruity 3x3 Online ZdarmaFruity 3×3 je opravdu zábavným výherním automatem zdarma, který vytvořila společnost 1×2 gaming. Tento výherní automat je inspirován starými ovocnými hracími automaty, ale na rozdíl od nich vám nabízí více akce a rozhodně vyšší výhry. Tento výherní automat zdarma obsahuje všechny ty známé a tradiční ovocné symboly včetně třešní, citrónů, pomerančů, švestek, jablek, hrušek, hroznů, melounů, zvonů, sedmiček a barů. Většina z nich jsou právě symboly sladkého ovoce, ale právě ty neovocné symboly vám přinesou nejvyšší výhry. Tím nejhodnotnějším hracím symbolem je symbol hvězdy, který vám vyplatí až 500x vaši úvodní sázku. A v tomto výherním automatu toho můžete dosáhnout na všech výherních liniích najednou. Pokud máte takové štěstí a opravdu se vám to podaří, vyhrajete 4500x vaši původní sázku. Není tak pochyb, že v tomto výherním automatu zdarma žádné další bonusové funkce nebudete potřebovat.

Ovocný Automat Fruity 3×3 Online Zdarma

 

V tomto úžasném výherním automatu zdarma na vás čeká 9 výherních linií. Průběh hry a jeho ovládání je tak jednoduché, že nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Úvodní sázku si můžete nastavit podle vlastních možností od 0,01 mince do 2 mincí na jednu výherní linii. Maximální sázka na jedno zatočení je ale limitována na 9 mincí.
Mimo to je naprosto skvělé, že je tento výherní automat vhodný pro hraní na telefonu iPhone. Zahrát si ho můžete vlastně na jakémkoli mobilním zařízení, stejně jako na počítači či notebooku. Tento výherní automat představuje jednu z nejjednodušších her na trhu. Neobsahuje žádné komplikované bonusy a nabízí přímé výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti