Menu

Emperors Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Emperors Fortune

Automat Emperors Fortune Online ZdarmaVýherní automat Emperor Fortune je pětiválcovým výherním automatem s 25 výherními liniemi, který zpracovává majestátné královské téma, které vychází z jeho hlavní postavy. I když téma automatů dnes nejsou až tak důležitá, tak nám tento výherní automat zdarma přiblíží dobu, kdy bylo vše ovládáno pouze jedním člověkem.

Automat Emperors Fortune Online Zdarma

Celý tento příběh začíná antickým Římem a jeho polobohy a pokračuje až k Napoleonu Bonaparte. Císařové měli vždy svoji roli ve formování moderní politické sféry. Všichni mají nějaké nedostatky a to platí i o těchto vládcích a jejich příklady nám doteď slouží jako velmi důrazné příklady nedostatků takové vlády.

Cílem tohoto výherního automatu je možnost získat alespoň malou část z jejich obrovského bohatství. Buďte u toho ale opatrní. Pokud by na to nějaký z císařů přišel, tak by se mohlo stát, že by vás krutě potrestal. Získat bohatství zde jde hned několika způsoby. K dispozici k tomu budete mít 5 válců a 25 výherních linií. Pokud se vám podaří získat výherní kombinaci, tak si trochu vládcova bohatství přenesete na svůj účet.

Císař z tohoto výherního automatu je wild symbolem a má tak možnost nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Scatter symbolem je zde kanón. Jedná se o další symbol, na který byste se měli při hraní soustředit. Tento symboly skrývá spiny zdarma a násobitele, které můžete aktivovat opravdu snadno. Bonusovou hru výběru odměny aktivujete zobrazením tří scatter kanónů kdekoli na válcích. Budete si moci vybrat z jedinečných bonusů, které zahrnují hodnotné násobitele až v hodnotě 100násobku vaší sázky na linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti