Menu

Dancing Dragons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dancing Dragons

Výherní Automat Dancing Dragons Online ZdarmaVýherní automat Dancing Dragon vypráví příběh o mýtických příšerách, které jistě dobře znáte ze všech fantazijních příběhů. Společnost Casino Technology se těmito příběhy nechala inspirovat a přinesla je do dnešní digitální doby. Draci patří mezi bájné tvory, kteří mají obrovskou velikost a vládnou vodě, vzduchu, zemi a ohni.

Výherní Automat Dancing Dragons Online Zdarma

 

Tento výherní automat online byl navržen tak, aby vypadal velmi živě a poskytl vám skvělé herní zážitky. Co se týče vzhledu, tak automat vypadá velmi povedeně, je plný zářivých barev, které rozproudí krev nejen draků, ale i vaši.

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří symboly z čínské kultury, které obsahují mimo jiné i spoustu symbolů čísel. Prostředí automatu vypadá velmi jednoduše a to stejné platí i o jeho ovládání. Jeho jednoduchost rozhodně patří také mezi jedno z lákadel. Tabulka výplat vám představí všechny použité symboly a také výhry, které za vytvořené výherní kombinace můžete očekávat.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu vypadají velmi splývavě, ale rozhodně přitáhnou vaši pozornost. Na spodní straně herní obrazovky naleznete tlačítka, která slouží k jeho ovládání. Po získání jakékoli výhry máte šanci zahrát si dodatečnou mini hru, ve které můžete hodnotu výhry ještě zdvojnásobit.

Tento automat se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi. Maximální výhry za kombinace tvořené napříč všemi pěti válci činí 3000 mincí. Draci jsou wild symboly a nahrazují všech ostatních sedm symbolů, které se na válcích nachází. Pokud upřednostňujete výherní automaty s nádechem mystiky, tak je tento výherní automat určený právě vám.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti