Menu

Make Over Magic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Make Over Magic

Make Over Magic Automat Online ZdarmaPokud si přejete zažít při hraní některého výherního automatu opravdové vzrušení, tak je na čase si zahrát výherní automat Makeover Magic. Tento výherní automat zdarma obsahuje celkem 25 výherních linií, které se rozprostírají na 5 válcích. Celý tento výherní automat je o dívkách, ale neznamená to, že by byl určen třeba jenom mužům. Tento automat přiláká totiž naprosto všechny hráče díky svým bonusovým kolům, štědré hlavní hře a speciálnímu wild symbolu. Jackpot tohoto automatu má hodnotu 5000násobku vaší sázky.

Make Over Magic Automat Online Zdarma

Vsadit si můžete od 0,25 liber a aktivovat při tom všechny výherní linie. Výherní automat Make Over Magic je hrou, která vás nebude nutit sáhnout hluboko do kapsy. I tak můžete dosáhnout na velmi významné výhry a v klidu si tak užít nákupní horečku nesoucí se ve znamení luxusu.

Herní funkce

Naprosto celý automat můžete ovládat pomocí dvou hlavních tlačítek. Jsou jimi změna hodnoty sázky a změna počtu aktivních výherních linií. Hráči si zde mohou vsadit až 20 mincí na každou aktivní výherní linii. Výherních linií může být aktivováno od 1 do 25. Válce automatu tak můžete roztočit už s 0,25 librami a nejvíce vsadit 5 liber. Podle toho je snadné určit, že je tento výherní automat věnován hlavně začínajícím hráčům s těsnějším herním rozpočtem.

Jak vyhrát

Abyste si užili tuto hru, musíte se snažit získat hlavní výhru v podobě jackpotu. Ten má hodnotu 5000násobku vaší sázky. Užít si můžete ale i spoustu nižších výher, které začínají na trojnásobku vaší sázky. Ve hře je i bonusová hra, ze které si můžete odnést 100násobek vaší sázky a hazardní bonusová hra, kde můžete vaše jednotlivé výhry zdvojnásobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti