Menu

Into The Woods

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Into The Woods

Into The Woods Automat Online ZdarmaVýherní automat Into the Woods pro vás má přichystaných spoustu překvapení. S tímto výherním automatem můžete dosáhnout na neuvěřitelné výhry, stačí na nabízených 5 válcích s 25 výherními liniemi tvořit ty správné výherní kombinace. Celý tento výherní automat dosahuje těch nejvyšších standardů a vy tak máte zajištěny ty nejlepší herní zážitky. Automat vám navíc nabídne i spoustu interaktivních funkcí v podobě bonusů, spinů zdarma a wild výher.

Into The Woods Automat Online Zdarma

 

Máte rádi moderní výherní automaty? Vyzkoušejte si i tento výherní automat a určitě si ho zamilujete. Tématem tohoto automatu je oslava přírody. Jako symboly jsou zde vyobrazena lesní zvířátka, která vám ale nebudou přát na první pohled nic dobrého. Zahlédnout můžete mývala, divoké prase, nádherného datla a ježka. Větvičkami stromů se prohání také malá, zrzavá veverka. Tematické symboly jsou doplněny tradičními symboly hracích karet.

Funkce automatu

Téma tohoto výherního automatu je velmi jednoduché. Jednotlivá zvířátka se snaží sesbírat co nejvíce potravy, než se uloží k zimnímu spánku. A protože stromy mají své listy zbarveny do červena, je jasné, že jim na to nezbývá už příliš mnoho času.

Jakmile otevřete tento výherní automat, určitě vás překvapí jeho grafická stránka. Všechny symboly jsou vytvořeny pomocí HD grafiky, ale jsou kreslené a budou vám tak připadat velmi přátelsky.

Tou nejvyšší výhrou je násobek 2500x. Než se ale pustíte do roztáčení válců, nastavte si nejdříve hodnotu svých sázek. Ta se může pohybovat od 0,01 do 1 dolaru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti