Menu

Love Lab

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Love Lab

Automat Love Lab Online ZdarmaVýherní automat Love Lab se od ostatních výherních automatů liší. Vaším průvodcem v tomto automatu bude starý vědec a celý automat se odehrává v laboratoři, kde se tento vědec snaží zdrogovat jednu zrzavou dívku svými magickými lektvary.

Automat Love Lab Online Zdarma

 

Jednotlivé symboly tohoto výherního automatu nemůžete brát vážně. Vědec je zde vyobrazen s knírkem a objevuje se hned na několika symbolech, kde má několik různých póz. Například na jednom symbolu mu na hlavu padají lahvičky s chemikáliemi, ale na jiném symbolu se zase chystá svést nádhernou zrzku. Jiný symbol zase vyobrazuje tuto nádhernou zrzku, která má oblečeny pouze plavky a popíjí jeden lektvar. Na dalším symbolu se ale například chystá vypít tekutinu, která je pro ni ale příliš toxická.

Funkce automatu

Válce tohoto výherního automatu od sebe nejsou téměř nijak odděleny. Znamená to, že naprosto dokonale splývají s pozadím. K dispozici budete mít 25 výherních linií, které jsou rozmístěny na pěti válcích. Na stránce s tabulkou výplat si můžete prohlédnout schéma jednotlivých výherních linií.

Podívejte se na válce tohoto automatu blíž a zahlédnete šíleného vědce, který je mistrem ve svádění a nyní se jeho obětí stala půvabná zrzka. Na okraji herní obrazovky jsou umístěny zkumavky, které jsou naplněny spoustou chemikálií. Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu je vědec, který právě udělal nějaký objev. Pokud tento symbol zobrazíte pětkrát na jedné aktivní výherní linii, vyhrajete 2500 kreditů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti