Menu

5 Ninjas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

5 Ninjas

Automat 5 Ninjas Online ZdarmaTento výherní automat online ve vás uvolní vašeho skrytého ninju. Je absolutně realistický, efektivní a velmi štědrý. Automat se rozprostírá na 5 válcích s 25 výherními liniemi a pochází z dílny vývojářské společnosti Eyecon. Téma je naprosto strhující a týká se temných bojových umění a vystupují v něm hlavně ninjové. Je tak určen hlavně pro ty hráče, kteří se o bojová umění zajímají.

Automat 5 Ninjas Online Zdarma

Tento výherní automat vypadá naprosto stejně jako všechny ostatní výherní automaty této úrovně, ale to jen co se týče jeho vzhledu. V tomto automat narazíte na všechna běžná ovládací tlačítka a budete mít k dispozici celkem 5 válců, z nichž každý je zastoupen jedním ninjou. Dále je zde tlačítko pro nastavení počtu aktivních výherních linií, funkce automatické hry a tlačítko spin. Hráčům, kteří s ovládáním potřebují pomoc nebo se o něm chtějí dozvědět něco více, je určena nápověda. Celé téma se potom točí kolem smrtících bojovníků ninja. Je jich v celém automatu několik a rozhodně rozpoutají bujnou fantazii všech hráčů.

Symboly tohoto výherního automatu hráčům zajistí velmi vysoké výhry vždy, když se na válcích objeví ve skupinkách. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo symbol mince a symbol prvků. Wild symbol se navíc objevuje pouze na druhém a čtvrtém válci, čím je tento výherní automat mnohem napínavější. Tyto symboly představují dohromady velmi lukrativní kombinaci. Pokud se hráčům s touto dvojicí wild symbolů podaří vytvořit výherní kombinaci, její hodnota bude zdvojnásobena.

No comments

Napsat komentář