Menu

Book of Spells

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Book of Spells

Výherní Automat Book of Spells Online ZdarmaBook of Spells je velmi temným výherním automatem. Jeho tématem je čarodějnictví a jeho válce jsou prošpikovány magií. Vaše sázky se v tomto výherním automatu mohou pohybovat od 0,5 dolarů až do 50 dolarů na jedno zatočení, jedná se tedy o automat vhodný pro hráče naprosto všech úrovní. Díky cenově dostupným sázkám máte skvělou příležitost zahrát si velmi kvalitní automatovou hru. K dispozici budete mít celkem 5 válců s 9 výherními liniemi a jackpot tohoto výherního automatu zdarma činí nádherných 250 000 dolarů. Čekají na vás ale i jiné funkce, jako je například bonusové kolo a spiny zdarma. My na tomto výherním automatu oceňujeme i jeho vizuální stránku.

Výherní Automat Book of Spells Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje jednu hazardní hru a mimo to zde nenarazíte na příliš mnoho jiných funkcí. Chcete-li si tak zahrát výherní automat, který se drží svého původního tématu, tak jste na správné adrese. Konzistentnost automatu byla dokázána hlavně díky temným symbolům, které udržují stálou rychlost hry. Průběh hry je při tom velmi napínavý, nikdy nevíte, kdy se vám podaří získat nějakou výhru. Tento výherní automat zdarma vám nabídce celkem 10 spinů zdarma, což se ve srovnání s jinými výherními automaty může zdát jako velmi nízký počet. Vždyť velká spousta ostatních automatů nabízí mnohem vyšší počet spinů zdarma. V tomto výherním automatu to ale vůbec nevadí. Jakmile se do něj pomoříte, zjistíte, že se jedná o opravdu štědrou hru. Abyste vyhráli slušné částky, proto nemusíte čekat jen na spuštění bonusové hry. Vyhrát spoustu peněz můžete jednoduše i v hlavní hře. Bonusová hra dodává automatu potřebný zvrat, ale i tak buďte velmi opatrní. Tento výherní automat si zahrává s opravdovou magií, proto nikdy nevíte, kdy se vaše sázky mohou otočit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti