Menu

Baccarat Tom Horn

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Baccarat Tom Horn

Baccarat Tom Horn Automat Online ZdarmaHra Baccarat se v podstatě vyvinula ze spojení her Chemin De Fer a Punto Banco. Jedná se o hru plnou tajemství a lásky a spousta lidí ji považují za mnohem složitější hru, než ve skutečnosti je. Baccarat naleznete ve většině amerických kasin a její tajemství není až tak velkým tajemstvím, protože se tuto hru můžete jednoduše naučit a ovládnout ji už i s krátkým tréningem. Mezi asijskými hráči je Baccarat znám spíše jako hra Punto Banco. Jedná se o hru se šesti nebo osmi balíčky karet. Kasino zvolí, kdo bude rozdávat karty. Buď to mohou být hráči, nebo dealer. V tomto online  automatu zdarma bude karty rozdávat virtuální dealer automaticky. Karty od desítky nahoru zde nemají žádnou hodnotu a na barvě karet také nezáleží.

Baccarat Tom Horn Automat Online Zdarma

 

Hráči, kteří hrají tento výherní automat poprvé, se musí naučit, že karty s hodnotou menší než 10 jsou brány jako karty s vysokou hodnotou. Použít můžete pouze karty s jednočíselnou hodnotou a v případě, že se součet dvou karet rovná dvoumístnému číslu, tak je levé číslo smazáno. Například součet 7 a 8 je 15 a počítá se jako 5. Cílem této hry je vsadit si na karty, které vám přinesou ten nejlepší výsledek. V této hře existují dvě hlavní sázky. První z nich je sázka na bankéře a druhou z nich je sázka na hráče. Všichni hráči si mohou vsadit buďto na bankéře nebo na hráče. Pokud některý z hráčů nemá zájem s obdrženými kartami v tomto výherním automatu zdarma hrát, může je předat následujícímu hráči.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti