Menu

American Roulette Tom Horn

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

American Roulette Tom Horn

Hrací Automat American Roulette Tom Horn Online ZdarmaRuleta je jedním z těch nejlepších a nejjednodušších her v nabídce pro milovníky výherních automatů zdarma. Důvodem je, že tuto hru můžete ovládat pomocí svých sázek. A americká ruleta je výhodnější než ruleta evropská pro své vyšší sázky a vyšší výplaty. Na americké ruletě uvidíte celkem 38 polí, na kterých jsou rozmístěna čísla od 1 do 36, nula a dvojitá nula. Každé pole má naprosto stejnou velikost, což znamená, že všechna čísla mají naprosto stejnou pravděpodobnost na padnutí. Nula a dvojitá nula mají zelenou barvu, zatímco ostatní čísla mají barvu černou nebo červenou.

Hrací Automat American Roulette Tom Horn Online Zdarma

 

Než hráči tento výherní automat zdarma roztočí, mají možnost nastavit si libovolně vysokou sázku s různými možnostmi. Je ale také možné vsadit si pouze na jedno číslo a zkusit tak své štěstí. Nicméně vaše možnosti jsou mnohem vyšší. Vsadit si můžete například i na skupinu čísel. V kamenném kasinu si může ruletu zahrát najednou i více hráčů a k dispozici jsou dva druhy sázek. Prvním z nich jsou vnitřní sázky a druhým druhem jsou vnější sázky. Vnitřní sázky zahrnují sázky na jednotlivá čísla nebo třeba dvojice čísel, zatímco vnější sázky zahrnují větší skupiny čísel. V živé ruletě mají hráči možnost zadávat své sázky během jedné minuty v době, kdy dealer roztáčí kuličku. Zadávání sázek je ukončeno dealerem dříve, než se ruleta zastaví.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti