Menu

Scratch Card Tom Horn

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Scratch Card Tom Horn

Scratch Card Tom Horn Online ZdarmaVýherní automat Scratch Card v podstatě připomíná okamžité loterijní stírací losy, které si můžete zakoupit na poště. Vývojářská společnost Tom Horn Gaming vám nabízí online verzi těchto loterijních stíracích losů ve formě výherního automatu zdarma, ve kterém budete potřebovat minci pouze na zakoupení losu a ne na jeho seškrábnutí. Stírací losy tohoto výherního automatu zdarma se skládají ze šesti míst, které můžete setřít jedno po druhém. Všechny najednou je můžete setřít pomocí tlačítka Show Card. Na polích se nachází symboly 1x, 2x, 5x, 10x, 50x a 100x, které symbolizují násobitele. K výhře musíte na jedné kartě zobrazit tři stejné hodnoty a následně bude na hodnotu vaší sázky aplikován příslušný násobitel a konečná hodnota se bude rovnat vaší výhře. Jedná se tak o výherní automat zdarma, ve kterém na vás čekají nádherné výhry a spousta zábavy pouze při stírání losů.

Scratch Card Tom Horn Online Zdarma

Výherní automat Scratch Card vám přináší možnost vyhrát úžasné částky, a to téměř okamžitě. Tato stírací hra od vývojářské společnosti Tom Horn Gaming je velmi jednoduchou záležitostí. Vsadit si můžete od 0,10 do 20,00 mincí a zakoupit los. Setřete jednu sekci a můžete využít možnost Ukázat vše. Zobrazením tří stejných násobitelů vyhrajete právě tolikrát vynásobenu vaši sázku. Hráči také mohou aktivovat automatickou hru, ve které si mohou nastavit počet vteřin mezi jednotlivými hrami a zastavení při jakékoli výhře. Zastavit automatickou hru je také možné při určitém poklesu nebo vzestupu vašeho herního účtu. Tento hrací automat je tak skvělou volbou pro všechny hráče, kteří rádi vyzkouší své štěstí na stíracích losech.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti