Menu

Jacks or Better Tom Horn

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jacks or Better Tom Horn

Jacks or Better Tom Horn Automat Online ZdarmaNa trhu narazíte na spoustu video automatů, ale tento automat se řadí mezi jeden z těch nejlepších video automatů, a co víc, tento video automat se klidně může stát tím nejlepším video automatem vůbec. Výherní automat zdarma Jacks or Better můžete klidně nazvat draw pokerem. Tato hra je velmi snadná a to platí i pro výhry. Tento video automat je prvním automatem svého druhu a k dispozici je zde spousta symbolů. Vysoce hodnotné kombinace jsou tvořeny kluky nebo jinými vysokými kartami a nízké symboly jsou symboly, které mají nižší hodnotu než žolík. Mezi vysoké karty patří kluk, král, královna a eso. Nízké karty jsou karty od dvojky po desítku. Královský fleš v tomto automatu vytvoříte z karet stejné karetní barvy a musí obsahovat desítku, kluka, královnu, krále a eso. Tato kombinace je ve výherním automatu Jacks or Better zdarma tou nejlepší a nejhodnotnější kombinací.

Jacks or Better Tom Horn Automat Online Zdarma

 

Získáte-li čistý fleš, znamená to, že v ruce držíte postupku stejné karetní barvy do desítky. Například můžete mít 6, 7, 8, 9 a 10. Fleš v podstatě znamená pět karet stejné karetní barvy. Tento video automat je jednoduchou pokerovou hrou s dobrou grafikou, která vám bude po vizuální stránce určitě vyhovovat. Zároveň se jedná o skvělou hru pro ty hráče, kteří se k video automatům dostali úplně poprvé. V současnosti se jedná o ten nejhranější video automat na světě.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti