Menu

Keno TH

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Keno TH

Keno Online ZdarmaLoterie jsou nesmírně populární po celém světě a výběrem těch správných čísel si splníte sen vyhrát obrovskou peněžní částku. I když online kasina nenabízí jackpoty v hodnotě milionů, nabízejí alespoň nezapomenutelné herní zážitky ve stylu Kena. Tento výherní automat zdarma je zajímavou nabídkou pocházející z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Hráči tak mohou vyzkoušet své štěstí v této moderní loterijní hře, jejíž pravidla jsou poměrně jednoduchá. Vše, co hráči musí udělat, je vsadit si až na 15 polí a na čísla od 1 do 80. Poté už jen stačí čekat na 0 náhodně tažených míčků.

Keno Online Zdarma

Keno je jedním z výherních automatů zdarma společnosti Tom Horn Gaming, který přiláká spoustu milovníků loterijních her. Počet spojení mezi vybranými poli a očíslovanými míčky určí hodnotu výhry, kterou hráč v tomto výherním automatu může získat. Čím vyšší počet zvolených polí, tím vyšší bude šance na výhru. Výhry nabízené tímto automatem se pohybují od 0,5 do 10 000násobku vsazené částky.

Keno je velmi jednoduchou automatovou hrou, zvláště pokud jste vaše štěstí již zkoušeli v nějaké jiné loterijní hře. Vaším jediným úkolem je vybrat si čísla, které podle vás budou taženy během následujícího kola. V závislosti na počtu zvolených polí budou hráčům vyplaceny různé výhry. Grafická stránka i doprovodné zvukové efekty vaše herní zážitky z tohoto automatu ještě zintenzivní.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti