Menu

Gangland

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gangland

Gangland Automat Online ZdarmaChcete si vyzkoušet, jak žijí opravdoví gangsteři? Gangland je skvělým výherním automatem zdarma, který o gangsterech vypráví a obrovské díky za tento automat patří společnosti Tom Horn Gaming. Celý automat je vytvořený v kreslené podobě s výbornou grafickou stránkou. K dispozici máte 5 válců a 25 výherních linií, na kterých můžete vyhrát až 10 000 mincí. Symbolů je zde spoustu a může se stát, že se vám budou trošku plést. To ale není žádný problém, všechny symboly jsou totiž přehledně uvedeny v tabulce výplat i s odpovídajícími výplatami. Za zobrazení tří a více stejných symbolů na výherní linii aktivujete bonusové kolo, které vám zobrazí mapu města. Zobrazí se různé oblasti města a každá z nich má jinou barvu. Celkem uvidíte tři různobarevné městské oblasti.

Gangland Automat Online Zdarma

 

Váš úkol je opravdu jednoduchý. Jediné, co musíte udělat, je zabrat postupně ostatní teritoria. To se vám podaří právě díky různobarevným městským mapám. Když se vám to podaří, tak získáte opravdu vysokou částku. Tento výherní automat je velmi návykový a s každým novým zatočením vám stanoví nové a nové výzvy. Staví ho tak do role toho nejvyhledávanějšího výherního automatu od společnosti Tom Horn Gaming. Není to však zásluhou samotného průběhu hry, ale také díky nabídce vysokých výher. Má prostě vše, co by správný výherní automat zdarma měl mít. Výherní automat Gangland obsahuje svoji vlastní osobitou atmosféru, která vás pohltí ihned po jeho spuštění. K tomu navíc je zachován velmi jednoduchý formát všech ovládacích prvků, jako jsou automatické spiny a tabulka výplat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti