Menu

The Temple of Astarta

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Temple of Astarta

Hrací Automat The Temple of Astarta Online ZdarmaVýherní automat The Temple of Astrata je pětiválcem s 25 výherními liniemi, který vám nabídne typické herní prostředí s dobře provedeným designem, ale ničím zvláštním vás příliš nepřekvapí. Automat pro vás připravila společnost Casino Technology, která dbala také na to, aby zde nechyběly žádné speciální symboly, které vám při hraní výrazně pomohou.

Hrací Automat The Temple of Astarta Online Zdarma

 

Prvním speciálním symbolem tohoto automatu online je wild symbol, který vám pomůže získat mnohem vyšší výhry nahrazením chybějících symbolů. V tomto automatu se ale wild symbol neobjevuje kdekoli na herní obrazovce. Zobrazit ho můžete pouze na druhém až pátém válci.

Dalším speciálním symbolem, který na těchto pěti válcích a 25 výherních liniích můžete potkat, je scatter symbol. Pokud získáte nějaké výhry, tak si navíc můžete zahrát i hazardní hru a svoji výhru tak zdvojnásobit. Tato funkce je určena jen pro odvážné hráče, proto, pokud necítíte potřebu příliš riskovat, si raději ponechte výhry, které již máte jisté.

Funkce automatu

Pro nováčky v herním průmyslu se tento výherní automat může zdát jako naprostá novinka, ale zkušeným hráčům příliš nového nepřinese. Vsadit si zde můžete od 25 mincí až po 500 mincí při aktivování všech výherních linií.

Tabulka výplat tohoto výherního automatu se podobá tabulce výherního automatu Ocean Legends a stejně tak si i zde můžete zahrát zdarma nebo za reálné peníze. Nejdříve vám radíme si tento automat vyzkoušet nanečisto a teprve poté, co se ho naučíte ovládat, do něj vložte vlastní peníze.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti