Menu

Transylvanian Beauty

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Transylvanian Beauty

Výherní Automat Transylvanian Beauty Online ZdarmaTransylvanian Beauty je velmi napínavý výherní automat zdarma, který vám dokáže nabídnout spoustu vzrušujících prvků. V podstatě se jedná o pětiválcový výherní automat se třemi řádky a 20 výherními liniemi. Počet výherních linií můžete nastavit od 5 do 20, ale k dispozici máte celkem 3 možnosti nastavení. Mimo počtu výherních linií můžete v tomto úžasném výherním automatu zdarma nastavit také hodnotu mincí. Hodnota mincí se může pohybovat od 0,01 do 2,5. Možnosti jsou opravdu rozsáhlé, takže si i s velmi malým herním rozpočtem můžete tento hrací automat užít opravdu naplno.

Výherní Automat Transylvanian Beauty Online Zdarma

 

Jediné, co do začátku hry potřebujete, je 0,05 mincí. Pokud se ale i tak cítíte nejistě, můžete vyzkoušet tento výherní automat naprosto zdarma a hru si nejdříve natrénovat. Verze tohoto automatu zdarma je naprosto stejná jako verze hry s opravdovými penězi. Kvalita designu tohoto výherního automatu zdarma je o trošku nižší, než jsme u výherních automatů společnosti BF Games zvyklí. Kvalita grafické stránky a animací není zrovna nejlepší, to ale nijak negativně neovlivňuje zábavnost tohoto automatu. Tento skvělý výherní automat zdarma vypráví o Transylvánii, kde žil slavný hrabě Drákula. Vše v tomto automatu pak imituje strašlivý život tohoto hraběte. Design, symboly i zvukové efekty jsou s tématem automatu propojeny. Maximální možná sázka tohoto automatu je 50 mincí, a právě tato sázka vás dovede k těm nejvyšším výhrám.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti