Menu

Pandora

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Pandora

Pandora Automat Online ZdarmaVýherní automat Pandora patří mezi progresivní video automaty a pochází z dílny vývojářské společnosti Apollo Games. Tento vývojář herního softwaru začal svoji činnost ji v roce 2007 a specializuje se na africký trh a východní Evropu. Nyní již svůj herní software vyváží do značné části afrického kontinentu. Výherní automat Pandora byl inspirován řeckou mytologií, konkrétně báji o bohovi moudrosti Héfaistovi a bohyni války Athéně. Athéna byla právě bohyní, která vytvořila první ženu a pojmenovala ji Pandora. Všichni bohové pak tuto ženu zahrnovali lákavými dary, mezi něž patřila také známá Pandořina skříňka. Pandora neodolala pokušení a tuto skříňku otevřela a na svět tak vypustila spoustu zla.

Funkce výherního automatu

Tento hrací automat se rozkládá na 4 válcích se třemi řádky a 5 výherními liniemi. Než se ale dáte do roztáčení válců, musíte si nejdříve nastavit své sázky. Z každé vaší sázky pak půjde určité procento do fondu progresivního jackpotu.

 

Pandora Automat Online Zdarma

 

 

Herní symboly

Tabulka výplat tohoto automatu obsahuje celkem jedenáct symbolů. Mezi nimi se nachází také wild symbol, který vám sice nepřinese žádné výhry, ale funguje jako náhrada za všechny ostatní symboly a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. Pokud na jedné výherní linii vytvoříte výherní kombinaci z Pandořiny skříňky, pak budete moci jednu ze skříněk otevřít a najít tak okamžitou výhru.

Pandora vás v tomto automatu dovede až k výhře v hodnotě 5120 mincí. Héfaistos vám nabídne nádherných 2560 mincí. Mezi další symboly patří býci s 1280 mincemi, Athéna s 640 mincemi a vázy a harfy za 320 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti