Menu

Punto Banco iSoft

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Punto Banco iSoft

Výherní Automat Punto Banco iSoft Online ZdarmaPunto Banco je pouze digitální verzí slavné karetní hry, kterou vytvořila společnost iSoftbet. Tento výherní automat zdarma se řídí klasickými herními pravidly a je velmi jednoduchý. Automat je při tom tak realistický a vsadit si můžete během pár okamžiků. Před začátkem hry si ale musíte nastavit vaše sázky. Podívejte se do levého dolního rohu automatu, kde se nachází čtyři pokerové žetony s hodnotami od 0,10 do 10. Klikněte na žeton, který odpovídá hodnotě, kterou chcete vsadit a poté klikněte na místo na hrací ploše, kam chcete vaši sázku umístit. V tomto automatu si můžete vsadit i na bank, a dokonce můžete hrát i sami proti sobě. Mimo to si můžete vsadit na remízu, za kterou získáte maximální výhru.

Výherní Automat Punto Banco iSoft Online Zdarma

 

Nyní stačí kliknout na tlačítko Play. Hra automaticky rozdá karty. Vy dostanete dvě karty, ale bank podle pravidel musí někdy rozdat karty tři. Po jednom kole budete mít tři možnosti. Můžete kliknout na možnost rebet and deal. Bude zahájeno nové kolo se stejnou sázkou. Druhou možností je kliknout na tlačítko last bet. Poté bude zahájeno nové kolo se stejnou výší sázky, ale budete moci sázku přesunout na jinou sekci na stole. Poslední možností v tomto výherním automatu zdarma je kliknout na tlačítko new bet. Poté bude zahájeno zcela nové kolo a všechny sázky budou resetovány. V demo verzi budete mít k dispozici celkem 1000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti