Menu

I Love Christmas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

I Love Christmas

I Love Christmas Automat Online ZdarmaI Love Christmas je výherní automat online, který je velmi oblíbený zvláště v období svátků. Do tohoto moderního automatu bylo adaptováno klasické vánoční téma s několika překvapeními a vysokými výhrami.

I Love Christmas Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu nezáleží ani na tom, zda jste byli celý rok hodní, nebo jste zlobili. Šance na získání výher jsou zde stejné pro všechny. Tak se připravte a dejte se do roztáčení válců. Výherní automat I Love Christmas obsahuje naprosto vše, co si od vánočně laděného výherního automatu můžete přát. Na pozadí je vyobrazena zasněžená noční krajina s měsícem v úplňku. Vánoční stromeček pak slouží jako rám pro válce. Ovládací panel je umístěn na spodní straně herní obrazovky a je tak diskrétní, že vánoční atmosféru vůbec nenaruší.

Podívejte se blíže a zahlédnete sněhové vločky poletující ve větru. Pravidla automatu jsou jednoduchá a zaručují hráčům plynulou hru. K dispozici je celkem 5 válců a 25 výherních linií. Počet výherních linií je fixní a právě na nich musíte spojovat stejné symboly ve formě výherních kombinací. Pokud chcete ale válce tohoto výherního automatu roztočit, tak se nejdříve musíte rozhodnout, kolik chcete do hraní na tomto výherním automatu vsadit. Poté už jen stačí čekat na vytoužené výhry. Kolik v tomto výherním automatu vyhrajete, bude záležet pouze na hodnotě vaší celkové sázky a sázky na linii. Pokud vaši sázku zvýšíte, tak budete moci očekávat i vyšší výhry. Válce můžete roztočit i automaticky pomocí režimu automatické hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti