Menu

99 Time

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

99 Time

Hrací Automat 99 Time Online ZdarmaVětšina lidí si za horkých letních dní strávených na pláži potrpí na krásném a pořádném kornoutu se zmrzlinou. Tomuto sladkému potěšení se naprosto nic nevyrovná, zvláště pokud máte možnost zakoupit 99 Flakes. Tato zmrzlinová příchuť pochází od Cadbury flake a je hlavním tématem tohoto výherního automatu.

Hrací Automat 99 Time Online Zdarma

 

Výherní automat 99 Time vyzve hráče na procházku po virtuální pláži, která má rozměry 5 válců a nachází se na ní 25 výherních linií. S výherním automatem 99 Time můžete strávit naprosto perfektní den na břehu teplého moře. Slunce bude zářit, voda bude osvěžující a na pozadí se pomalu točí ruské kolo. Válce jsou obklopeny ovládacími tlačítky, která jsou ale velmi diskrétní a jsou zde proto, abyste si mohli jednoduše nastavit celou tuto automatovou hru podle sebe.

Celý tento herní automat online vypadá velmi dynamicky a barevně. Jeho grafická stránka je zpracovaná v kreslené formě, která je velmi příjemná na pohled. Místní prodavač zmrzliny pro vás má navíc spoustu kousků, ze kterých si můžete vybrat.

Celý tento výherní automat se řídí běžnými herními pravidly. Mezi ovládacími tlačítky naleznete i prvky, které vám pomohou nastavit vaši sázku. Tu můžete měnit vždy před každým kolem. Mezi herní symboly pak patří zmrzlina. K dispozici máte vanilkovou a klasickou čokoládovou zmrzlinu v různých barvách. Zmrzlinový vůz je v tomto výherním automatu wild symbolem, který může nahradit všechny ostatní herní symboly a pomůže vám dosáhnout až na maximální výhru v hodnotě 10 000násobku vaší sázky.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti