Menu

Dark Carnivale

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dark Carnivale

Hrací Automat Dark Carnivale Online ZdarmaDark Carnivale je velmi zábavný výherní automat zdarma, který je inspirovaný hned několika oblíbenými hororovými filmy. A jedná se o naprosto skvělou hru určenou hráčům všech úrovní, kteří mají toto téma v oblibě. Je pravdou, že na podobné téma vznikla už spousta výherních automatů zdarma, ale pouze pár z nich mají tak vysokou kvalitu, jako právě tento. Animace, grafická stránka i doprovodná muzika jsou s tématem skvěle propojeny a co se týče kvality, tak jsou ve srovnání s ostatními automaty zdarma v této kategorii na mnohem vyšší úrovni. Všechny postavy tohoto výherního automatu jsou děsivé, ale právě tyto postavy vám také mohou přinést docela slušné výhry.

Hrací Automat Dark Carnivale Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma od společnosti BF Games má 5 válců s 20 výherními liniemi a třemi řádky symbolů, ale naleznete v něm i symboly písmen. Za písmenné symboly také získáte příslušné výhry, jen jejich výše je poněkud malá. Abyste mohli začít tento výherní automat hrát, musíte udělat jen pár jednoduchých kroků. Nejdříve musíte nastavit výši vaší sázky. K dispozici máte tlačítko s názvem BET, díky kterému můžete nastavit hodnotu vsazených mincí. Je zde také tlačítko MAX BET a tlačítko AUTOSTART. Tyto tlačítka vám hraní výrazně ulehčí a dovolí vám užít si celou hru opravdu naplno. V tomto výherním automatu také nechybí scatter symbol i wild symbol a je jasné, že tyto symboly jsou skvělými násobiteli výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti