Menu

The Falcon Huntress

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Falcon Huntress

Hrací Automat The Falcon Huntress Online ZdarmaFalcon Huntress je výherním automatem, který se rozkládá na 5 válcích s 9 výherními liniemi. Tento automat je inspirován Mongolskem a vypráví o jedné lovkyni. Při hraní můžete aktivovat bonusovou funkci, která obsahuje až 20 spinů zdarma. Také je zde náhodně aktivovaná funkce expandujících výher. Náhodně tak může být jakákoli výherní kombinace rozšířena na všechny řádky. Jen si představte, že vytvoříte výherní kombinaci z pěti symbolů lovkyně, která se nakonec rozšíří a pokryje celou herní obrazovku. V tom případě bude mít vaše výhra hodnotu 10 052x vaší sázky.

Hrací Automat The Falcon Huntress Online Zdarma

 

Tento výherní automat si můžete zahrát se sázkou od 0,10 do 100 dolarů na každé zatočení a zahrát si můžete i na všech mobilních zařízeních. Rozptyl automatu je ale vysoký, proto můžete očekávat méně časté ale velmi vysoké výhry. Nejvyšších výher dosáhnete v tomto automatu při aktivování náhodné funkce expandujících výher. Významné částky na vás ale čekají také v bonusové hře, kterou aktivujete třemi scatter symboly a získáte tak maximálně 20 spinů zdarma. Při spinech zdarma na vás čeká maximální výhra v hodnotě 10 000x vaší sázky.

Herní symboly

Tento výherní automat vám přiblíží Mongolsko a jeho nádhernou panenskou přírodu. Vzhled automatu je velmi mladistvý a stejně tak na vás bude automat působit. Automat obsahuje také symboly hracích karet od 10 až po krále. Mezi tematické symboly patří pírko, ptačí vejce a samotná lovkyně. Lovkyně je tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu, který vám vyplatí výhry již za dva spojené symboly. Zlatý falkon je wild a scatter symbolem v jednom a může nahradit všechny ostatní herní symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti