Menu

Space Wars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Space Wars

Space Wars online zdarma automatBoj o nadvládu nad celým vesmírem začal. Roztodivné vesmírné rasy na vás čekají v pětiválcovém online automatu zdarma s čtyřiceti výherními liniemi. Zpracování tohoto automatu je originální a přehledné, ale jednotlivé symboly jsou vypracovány v jednoduché počítačové grafice, která nemusí některým hráčům úplně vyhovovat. Postavičky totiž vypadají podobně a nevýrazně. Nicméně díky speciálním herním pravidlům se můžete těšit na časté re-spiny, ve kterých se vám jedna z vesmírných ras naklonuje, a vy tak získáváte šanci na zkompletování většího počtu kombinací. Tato akce je také vždy doprovázena úsměvnou animací v pravé části automatu.

Automat Online Zdarma Space Wars

 

K častějším výhrám také přispívají wild symboly. Výherní automat zdarma Space Wars patří svým zaměřením k jednodušším a svižným automatům, které nevyžadují příliš mnoho přemýšlení, a je tak ideální volbou pro oddechové hraní.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti