Menu

Signs Of Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Signs Of Fortune

Automat Signs Of Fortune Online ZdarmaPokud naleznete v peněžence nějaký obnos peněz navíc a k tomu máte i trošku volného času, pak je online hraní výherního automatu ve stylu stíracích losů skvělý způsob, jak tyto peníze zhodnotit. Tento výherní automat je jednoduchý, a navíc není nutné nic stahovat.

Automat Signs Of Fortune Online Zdarma

 

Výherní automat se stíracími losy je jednou z těch nejlepších online her, zvláště proto, že je možné si tento výherní automat zahrát na jakémkoli mobilním zařízení. Jackpot, který nabízí, má hodnotu 4000násobku vaší sázky. K tomu přidejte skvělou grafickou stánku a jednoduché herní rozhraní a máte úžasnou automatovou hru.

Tento výherní automat má neodolatelnou grafickou stránku. Ty nejkvalitnější animace představují v tomto výherním automatu dokonalou uměleckou práci a vypadají úplně bezchybně. I samotné rozhraní automatu je čisté a připomíná skvělý příklad minimalismu.

V tabulce výplat tohoto automatu jsou vyobrazeny všechny použité symboly, na které můžete na stíracích losech narazit. Máte zde uvedenu i jejich hodnotu. Hlavním tématem celého automatu jsou symboly štěstí, které jsou ale inspirované čínskou kulturou. Možná tak na první pohled ihned nepochytíte, co jednotlivé symboly znamenají nebo představují, ale šťastnou sušenku si určitě s ničím jiným nespletete.

Jak hrát

I když jste možná ihned připraveni zahájit vaši hru, tak chvíli vydržte a nejdříve se soustřeďte na nastavení své sázky. Ta se v tomto výherním automatu může pohybovat od 0,01 do 10,00 mincí.

Po nastavení sázky už jen stačí zakoupit stírací los a postupně setřít všechna jeho pole. Za tu správnou kombinaci výherních symbolů vás čeká výhra 4000 násobku vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti