Menu

Lucky Dragon Boat

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Dragon Boat

Lucky Dragon Boat Automat Online ZdarmaLucky Dragon Boat je velmi jednoduchý automat, což poznáte na první pohled. Jeho pozadí tvoří prostá vodní hladina, která je vytvořena v kresleném stylu. Mezi běžné herní symboly pak patří draci a spousta dalších vodních živočichů. Při hraní budou jednotlivé symboly jakoby plavat na vodní hladině, a proto tomuto automatu patří deset bodů z deseti za grafickou stránku. Co se týče ovládání a samotné hry, tak se až o tak jednoduchou hru nejedná.

Tento automat online totiž obsahuje spoustu speciálních bonusových funkcí, jako jsou spiny zdarma, wild symboly a scatter bonusová kola. Pokud na válcích zobrazíte 3, 4 nebo 5 scatter symbolů, pak získáte postupně 5, 8 a 12 spinů zdarma. Scatter symboly vám vyplatí výhru z jakékoli pozice na válcích a za plný počet scatter symbolů (5) získáte 50x hodnotu vaší sázky. Jinak se tento výherní automat zdarma řídí klasickými pravidly.

Lucky Dragon Boat Automat Online Zdarma

 

Než zahájíte spiny zdarma, budete si muset vybrat jednu ze tří nabízených lodí. Tato loď se bude následně po celou dobu spinů zdarma chovat jako wild symbol. Máte tak možnost si vybrat ten symbol, u kterého cítíte, že vám přinese více výher. Na rozdíl od ostatních výherních automatu zdarma zde není možné spiny zdarma obnovit.

To nicméně není pro výherní automaty společnosti Genesis Gaming žádnou novinkou, protože je to běžné u většiny jejích automatů. My si na toto zjištění ale nestěžujeme, protože i tak se jedná o skvělý bonus. Hudba na pozadí automatu je jedinečná. Celý výherní automat vyplácí skvělé výhry a i očekávaná návratnost k hráčům je velmi dobrá. Hrát tak můžete vydržet opravdu dlouho, což vám zvyšuje šance na získání jackpotu. Celkově tento výherní automat rozhodně stojí za to.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti