Menu

Fire and Ice

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fire and Ice

Výherní Automat Fire and Ice Online ZdarmaVýherní automat Fire & Ice je automatovou hrou inspirovanou kontrastem podstaty života. Oheň a led jsou přírodní prvky, které jsou ze své vlastní podstaty naprosto protikladné. Tento výherní automat není pouze štědrý, ale také se postará o skvělou dávku zábavy. Nabízí například lepší výhry, dvojnásobný bonus a bohatou grafickou stránku. V nabídce nechybí ani spiny zdarma s násobitelem 2x. Všechny tyto prvky mají za cíl pouze jediné, udržet vás ve hře.

Výherní Automat Fire and Ice Online Zdarma

 

Tento výherní automat je vytvořen v rozhraní HTML5 a je tak kompatibilní i s tablety a chytrými telefony. Herní prostředí nabízí hráčům plynulou grafiku bez žádných zbytečných zádrhelů.

Grafická stránka automatu Fire & Ice není příliš náročná a mohou si ho tak užít i úplní začátečníci. Automat obsahuje celkem 5 válců a 40 výherních linií. Symboly automatu odráží jeho ledově horké téma. Při každém zatočení je tak možné, že se některý žhavý symbol změní na tvrdý led a výrazně tak vaši hru oživí. Naopak je také možné, aby se některý z ledových symbolů roztavil. Tyto dvě protikladné síly se v automatu nazývají Ohnivá armáda a Ledová armáda. Nezáleží ale na tom, kdo z nich vyhraje, protože výhry si domů odnesete vždycky vy.

Herní symboly

Wild symbolem tohoto výherního automatu je buď ledový anděl, nebo ohnivý anděl. Každý z těchto symbolů může expandovat a zobrazit se tak na celém válci. Při tom vám poskytne mnohem více výherních kombinací. Další funkce zahrnuje stacked wild symboly, které také mohou všechny vaše výhry vylepšit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti