Menu

Gangsters

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gangsters

Výherní Automat Gangsters Online ZdarmaGangsters Slot je velmi zajímavý herní automat zdarma, který hýří zábavou a vzrušením. Tento automat vypráví o gangsterech z dvacátých let minulého století a při tom vám nabízí skvělé herní zážitky a spoustu příležitostí na získání spousty zlata. Tento úžasný výherní automat zdarma vytvořila vývojářská společnost Habanero. Tato společnost většinou vytváří automaty s vysokou úrovní kvality. Ani výherní automat Gangsters Slot není žádnou výjimkou. Nicméně ve srovnání s ostatními výherními automaty této společnosti postrádá tento výherní automat trošku kvalitnější grafickou stránku. Základní nastavení tohoto úžasného výherního automatu zdarma je jednoduché. Obsahuje 5 válců a 25 výherních linií.

Výherní Automat Gangsters Online Zdarma

 

Co se týče samotné hry, tak počet aktivních výherních linií může být v tomto výherním automatu zdarma změněno. Mimo to, že vás tento výherní automat přenese zpět v čase až do začátku minulého století, tak z vás během několika málo minut také udělá velmi bohatého člověka. Tomu napomáhá řada skvělých bonusových funkcí, jako jsou spiny zdarma a scatter symboly. Pokud už jste zapomněli na životní styl gangsterů z této doby, tak se jedná o velmi dobrodružný život plný nádherných žen, pití, peněž a nebezpečí. A právě tento životní styl pro vás na herní obrazovce tento výherní automat zdarma připravil. Dokázal to díky tematických symbolů a skvělého grafického designu. Úžasným doplňkem je i doprovodná hudba. Mezi symboly tohoto výherního automatu zdarma se nachází zbraně, alkohol, kouření, pytle s penězi a spoustu dalších.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti