Menu

Electric 7 Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Electric 7 Fruits

Automat Electric 7 Fruits Online ZdarmaOvocná témata jsou v rámci výherních automatů velmi populární a spousta vývojářů výherních automatů s nimi vytváří množství různých témat. Ve výherním automatu Electric 7 Fruits je ovoce nabyto elektrickou energií. Automat tak při použití neonových světel přímo září a spolu s ním i všech 5 válců, 3 řádky i 25 výherních linií. Abyste mohli začít hrát tento výherní automat, musíte nejdříve nasednout na futuristický stroj na sklízení úrody a poté stačí sklidit ty nejlepší ovocné kousky.

Automat Electric 7 Fruits Online Zdarma

Výhry zde získáte za spojení stejných neonových ovocných symbolů na aktivní výherní linii. Všechny výherní kombinace začínají na válci nejvíce vlevo. Pokud hráči mají štěstí a získají šťastné symboly, tak se mohou těšit z ještě vyšších výher.

Speciální symboly

7 je šťastným číslem, a to platí i při hraní tohoto herního automatu online. Tento symbol má možnost vystupovat jako všechny ostatní herní symboly tohoto automatu. Nahradit nemůže pouze symbol zvonu. Za 5 těchto symbolů zobrazených na jedné výherní linii můžete získat tu nejvyšší nabízenou výhru. Za 3 a více symbolů zvonů zobrazených kdekoli na válcích získáte spoustu spinů zdarma.

Neonová úroda

Všechno různé ovoce je nádherně rozsvíceno neonovými světly, která hráčům slibují dosažení těch nejlepších výher. Automat vypadá velmi atraktivně a futuristicky a hráče jednoduše uchvátí. Pokud chcete, tak si tento výherní automat můžete zahrát naprosto bez žádných poplatků. Zahrát si můžete klidně i pouze pro zábavu a ušetříte tak spoustu času za registraci a provedení vkladu. Tak neváhejte, protože je na čase hrát o opravdové peníze.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti