Menu

Pucker Up Prince

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pucker Up Prince

Výherní Automat Pucker Up Prince Online ZdarmaPucker up prince je velmi zajímavý výherní automat zdarma, který je inspirovaný jedním hodně starým pohádkovým příběhem. Tvůrcem tohoto výherního automatu zdarma je vývojářská společnost Habanero, která odvedla opravdu skvělou práci. Kvalita tohoto automatu je na té nejvyšší úrovni. Grafická stránka je chytlavá a nenarazíte na naprosto žádné zádrhele. To stejné platí i o animacích. Docela zajímavá je i doprovodná hudba. Naprosto všechny mediální prvky jsou skvěle propojeny s dějem automatu. Tvoření výherního automatu zdarma z pohádky je vždy nelehkým úkolem, ale vývojářská společnost Habanero ho zvládla na jedničku. Soubor symbolů, které byly v tomto úžasném výherním automatu zdarma použity, je živý a plný barev. To ale není vše, narazíte totiž i na skvělý soubor výherních kombinací.

Výherní Automat Pucker Up Prince Online Zdarma

 

Všechny tyto kombinace a jim odpovídající výhry jsou přehledně uvedeny v tabulce výplat. Mezi symboly neobjevíte žádné symboly písmen ani čísel. Místo toho jsou zde ryby, muchomůrky, květiny, studny, zlaté prsteny, truhlice s pokladem, šašci, králové, princezny a koruny. Tento výherní automat má zkrátka všechny prvky, které potřebuje opravdu dobrá pohádka. Průběh hry je při tom až pohádkově jednoduchý. Dokonce i naprostý začátečník bez žádných předchozích zkušeností s výherními automaty se naučí tento výherní automat ovládat během několika málo minut. Všechny potřebné ovládací tlačítka naleznete na spodní části obrazovky. Zde si například můžete spustit i tabulku výplat. Výherní automat Pucker Up Prince na vás čeká s 5 válci a 25 výherními liniemi.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti