Menu

Hot Date

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hot Date

Výherní Automat Hot Date Online ZdarmaPokud slyšíte podobně vzrušující téma, tak vám může být jasné, že se jedná o základní automatovou hru. Právě to platí i v tomto případě. Hot Date je retro výherní automat s tématem randění, které dělá tuto základní hru mnohem lákavější. Téma automatu se ale na celé herní obrazovce projeví pouze v levém horním rohu. Tento výherní automat zdarma je přinejmenším velmi svůdný, ale to není zdaleka všechno. Nabízí vám totiž i velmi vysoké výhry. Růžové sedmičky vám, v závislosti na tom, kde se objeví, vyplatí 1000x, 2000x nebo 4000x hodnotu vaší sázky. Podobně vysoké výhry je možné obdržet jen v klasických výherních automatech, ze kterých hráči odcházejí s naditými kapsami. Mimo to na vás zde čekají i nějaké speciální funkce.

Výherní Automat Hot Date Online Zdarma

 

Je pravdou, že v tomto výherním automatu nenarazíte na žádné bonusové kolo ani scatter symboly. Ale na druhou stranu jsou zdejší výhry tak časté, že skvěle udržují tempo hry. Vyhrát při tom můžete dokonce až 4000x hodnotu vaší sázky. Někteří hráči mohli také získat skvělý 2000násobek sázky. Můžeme tak klidně říct, že co tomuto výhernímu automatu chybí po grafické stránce, to vám nahradí svými výhrami. Rozhodně se tak jedná o jeden z těch výherních automatů, který stojí za to vyzkoušet. Tento výherní automat zdarma má i zkušební verzi, kterou si můžete vyzkoušet před tím, než si zahrajete za své vlastní peníze. Pokud jste zkušenými hráči, kteří hledají opravdu vyzývavý automat, tak jste na správné adrese.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti