Menu

Magician Dreaming

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Magician Dreaming

Magician Dreaming Automat Online ZdarmaVýherní automat Magician Dreaming vytvořila společnost Casino Technology s tématem cirkusu a kouzelnické show. Tento výherní automat se odehrává přímo v cirkuse a je obklopený klauny a kouzelnickými triky. Výherní automat se také vyznačuje svými žluto-bílými proužky, které vychází z tradičních barev cirkusových stanů. Nic víc ale od tohoto výherního automatu, co se týče animací a grafické stránky, nečekejte. Válce mají jednobarevné pozadí použité tak, aby na něm jednotlivé symboly skvěle vynikly.

Magician Dreaming Automat Online Zdarma

 

Hudební doprovod tohoto výherního automatu se skládá z klasické cirkusové hudby a je velmi chytlavý. Určitě ve vás vyvolá některé vzpomínky na dětství. Celý tento výherní automat si dokázal vytvořit svůj vlastní originální svět.

Automat se rozkládá celkem na 5 válcích s 10 výherními liniemi. Před začátkem hraní se hráči musí rozhodnout o velikosti svých sázek. Nastavit je možné hodnotu vsazených mincí, kterou upravíte červeným tlačítkem na spodní části herní obrazovky. Také je možné upravit počet aktivních výherních linií, a to zase tlačítkem na horní straně herní obrazovky. Po dokončení nastavení sázek můžete stisknout modré tlačítko start a roztočit válce. Po získání výher je možné aktivovat hazardní hru a vaše výhry ještě zdvojnásobit.

Herní symboly

Mezi ty méně hodnotné symboly patří symboly hracích karet od 9 až po eso. Tyto symboly vám nepřinesou velké bohatství, ale alespoň jsou nádherně navrženy. Mezi další herní symboly patří smějící se klaun, balíček karet, bílý králík, vstupenka a klaunské boty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti