Menu

Merry Xmas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Merry Xmas

Automat Merry Xmas Zdarma OnlineVánočně laděné výherní automaty patří mezi oblíbené hry, i když ne vždy během jara (což je období, vzniku této recenze). Play’N’Go u této hry použila stejné herní nastavení jako u své hry Lady of Fortune a několika dalších a vytvořila štědře vypadající hru bez žádného většího bonusu. Podle mého názoru vypadá tento výherní automat dobře, ale ze dvou důvodů mu chybí vánoční nálada. Zaprvé mu chybí radost tohoto období a za druhé zde bez nabídky jackpotu nebo možnosti vyhrát vysoké ceny chybí dárky. Co v tomto automatu naopak dostanete je možnost vyhrát se třemi symboly v řadě kdekoli na hracím poli (ne vždy začínajíc na válci úplně vlevo). Dále dostanete symbol wild, který je zároveň násobitelem a může zvýšit vaše výhry až 5x a bonus slepého výběru, kde si můžete otevřít nějaký dárek a zjistit, kolik mincí se v něm pro vás skrývá.

Automat Merry Xmas Zdarma Online

 

Grafická stránka je velmi detailní, obsahuje Santa Clause, svíčky, zvonečky, soby a cukroví. Symboly jsou až příliš dokonalé na to, aby do výherního automatu přesně zapadaly. Například mašle včetně zdobených krajů, pozlacené rámečky a baňky. Hra obsahuje pár základních animací, jako třeba třpyt dárků a kouřící horké víno. Hudba je tradičně vánoční a ničím vás příliš neohromí, ale ani neodradí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti