Menu

Owl Eyes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Owl Eyes

Výherní Automat Owl Eyes Online Zdarma

Společnost NextGen Gaming přináší do našeho online herního světa video automat s názvem Owl Eyes. Tento pětiválec s 50 výherními liniemi má skvěle vykreslenou grafiku s velmi dobře vypracovaným tématem, které se prolíná jak do symbolů, tak i do bonusových funkcí. Na druhé straně je herní průběh, který je víceméně standardní. Tento výherní automat jistě není špatnou volbou pro milovníky běžných automatů. Pokud jste si ale zvykli na vyšperkované speciální funkce nabízené nejnovějšími dostupnými automaty, pak budete pravděpodobně zklamáni.

Výherní Automat Owl Eyes Online Zdarma

 

Jakmile vstoupíte do nádherného, ale tmavého lesa, ve kterém se tento výherní automat nachází, musíte se hned začít rozhlížet po dvou symbolech, sově a měsíci. První z nich je wild symbol nahrazující všechny ostatní symboly mimo měsíc, který je scatter symbolem. Wild symbol se objevuje pouze na prostředních třech válcích a během hry se může objevit na všech polích válce (stacked wild). Měsíc spouští volnou hru. Budete potřebovat alespoň tři tyto symboly zobrazené kdekoli na válcích ke spuštění 5 volných zatočení. Během nich můžete získat další stacked wild symboly a volná kola mohou být také opětovně aktivována.

Tento výherní automat s 50 výherními liniemi vám umožňuje širokou úroveň sázek. Znamená to, že si můžete nastavit počet výherních linií, se kterými chcete hrát a sázku na jednotlivé linie. Tím získáte vaši celkovou sázku. Nastavení provedete jednoduše pomocí tlačítek umístěných pod válci. Nejnižší sázka může být v hodně 0,5 dolarů se všemi výherními liniemi aktivními. Nejvyšší sázka sahá až ke 100 dolarům. Jakmile jste zvolili vaši sázku, můžete válce roztočit. Po výherním kole máte k dispozici také bonusovou hazardní hru. Její pomocí můžete zvýšit vaši výhru, pokud se vám podaří uhádnout barvu nebo karetní barvu otáčené karty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti