Menu

Fortunes of the Fox

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fortunes of the Fox

Výherní Automat Fortunes of the Fox Online ZdarmaLiška je zvíře, kterému jsou přičítány vlastnosti jako chytrost, bystrost a mazanost. V tomto výherním automatu od společnosti Playtech si ale můžete užít toto nádherné divoké zvíře naprosto jiným způsobem. Automat se rozkládá na 5 válcích a k dispozici budete mít 25 výherními linií. Automat dosahuje středního rozptylu výher a při jeho hraní tak budete mít příležitost vyhrát až 5000x hodnotu vaší sázky.

Výherní Automat Fortunes of the Fox Online Zdarma

 

Grafická stránka tohoto automatu je kreslená a při hraní se budete moci těšit na pár velmi dobrých bonusových funkcí. Například na vás čeká bonusová hra se spiny zdarma, které doprovází násobitel 3x. Také je zde bonus šťastných hroznů a okamžité peněžní výhry.

Tento výherní automat vám přiblíží dětský příběh o lišce a psovi, který byl ztvárněn i jako kreslená filmová pohádka. Těšit se proto můžete na hlavní postavy z tohoto příběhu, které jsou krásně nevinné a kopírují svoji původní kreslenou podobu. Když se to shrne, tak tma tohoto výherního automatu možná vypadá lépe na stránkách dětské knížky než na herní obrazovce výherního automatu.

Herní symboly

Tím nejhodnotnějším symbolem je v tomto automatu pes, který vám za úplnou výherní kombinaci z pěti symbolů vyplatí 5000x hodnotu vaší sázky. Počet výherních linií si v tomto automatu můžete nastavit v rozmezí od 24 do 100. Wild symbolem automatu je liška, která může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Tento symbol zobrazený na prvním, druhém a třetím válci aktivuje 15 spinů zdarma s násobitelem 3x. Symbol hroznů aktivuje bonusovou hru, ve které bude liška chytat jednotlivé hrozny a odhalí vám tak okamžité výhry. Tato bonusová hra bude pokračovat až do chvíle, kdy bude liška chycena na trampolíně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti