Menu

Wild Clover

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Clover

Automat Wild Clover Online ZdarmaVýherní automat Wild Clover byl inspirovaný irskou kulturou a pochází od společnosti Casino Technology. Irsko je známé pro své hospody, noční život a neustále tekoucí pivo. Pokud ale chcete vyzkoušet opravdové Irsko, tak si nemusíte hned kupovat letenku. Stačí si zahrát tento výherní automat.

Automat Wild Clover Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat zdarma vypadá velmi dobře a klidně, hlavně díky zvoleným barvám, mezi kterými vládnou odstíny zelené. Symboly automatu jsou také vhodně zvoleny a dá se říci, že vůbec neztratily irský nádech. Ovládací tlačítka automatu obsahují také tlačítko pro maximální sázku a tlačítko pro automatické hraní.

Tento výherní automat se rozkládá na třech řádcích a pěti válcích. Roztočit a zastavit válce je velmi snadné. Z jednotlivých symbolů pak musíte tvořit výherní kombinace celkem na 20 výherních liniích. Hodnota vašich sázek bude ale záviset pouze na tom, kolik chcete hraním na tomto automatu utratit. Válce je možné roztočit s jakoukoli částkou začínající na 1 centu až do 25 centů.

Herní symboly

Herní symboly tohoto výherního automatu představují šťastné sedmičky, koňské podkovy, zlaté mince a ovoce. Tím nejhodnotnějším symbolem je šťastná sedmička. Za pět těchto symbolů zobrazených na jedné výherní linii získáte 1000 mincí. Wild symbolem tohoto automatu je jeho logo. Wild symbol vám sám o sobě nevyplatí žádnou výhru, ale může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit více výherních kombinací. Scatter symbolem je zlatá hvězda, která se může zobrazit na všech pěti válcích. Za pět scatter symbolů vyhrajete jackpot v minimální hodnotě 10 000 mincí. Po získání jakékoli výhry se můžete rozhodnout, zda svoji výhru vložíte do hazardní hry a její hodnotu zkusíte zdvojnásobit nebo ne.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti