Menu

Sweet Party

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sweet Party

Automat Sweet Party Online ZdarmaVýherní automat Sweet Party si můžete zahrát na platformách společnosti Playtech. Tento automat zpracovává velmi sladké téma plné bonbónů a cukrovinek. Vy se tak při hraní tohoto automatu online vydáte na dobrodružnou cestu do světa sladkostí, ve kterém na vás čekají sladké peněžní odměny.

Automat Sweet Party Online Zdarma

 

Tento výherní automat se od ostatních automatů mírně liší, protože nemá žádné výherní linie. Při kliknutí na tlačítko Play se herní obrazovka nejdříve vyprázdní a poté se seshora naplní novými symboly. V případě, že tyto symboly vytvoří na herní obrazovce linii z pěti stejných symbolů vertikálně nebo horizontálně, vyhráváte. Vaše odměna bude záviset na počtu symbolů, které se vám podařilo spojit.

Speciální herní funkce

Pokud se na válcích objeví výherní kombinace, její symboly po vyplacení výher zmizí a na jejich místo se doplní symboly nové. Tímto způsobem můžete dosáhnout na další výhry. Na levé straně válců budete mít zaznamenány všechny vaše výhry, o kterých tak budete mít skvělý přehled. Navíc budete mít také uvedeno, kolik jste za každou výherní kombinaci vyhráli. Ve hře je i progresivní jackpot. Jeho hodnota bude vždy záviset na velikosti vaší sázky. Abyste tedy mohli získat progresivní jackpot v celé výši, musíte hrát s maximální sázkou a spojit na válcích 8 jackpotových symbolů.

Tento výherní automat patří mezi ty nejlepší automaty toho výrobce, které si aktuálně můžete zahrát online. Jednotlivé symboly představují různé sladkosti a celkový průběh hry je opravdu zábavný. Pokud se při pohledu na něco sladkého nemůžete udržet, tak si rozhodně tento automat zahrajte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti