Menu

Highway to Hell

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Highway to Hell

Hrací Automat Highway to Hell Online ZdarmaJste fanouškem rockových hudebních kapel? Pokud ano, tak vás může zajímat i hraní na hracím automatu Highway to Hell, který je založen na nejpopulárnějších hitech skupiny AC/DC.
Tento hrací automat online zdarma představuje zajímavou pětiválcovou hru s pěti hracími liniemi z vývojářské dílny Wazdan. Pozadí hry je navrhnuto tak, aby imitovali peklo s červenými plameny proudícími po obloze i po zemi.

Hrací Automat Highway to Hell Online Zdarma

 

Všude také můžete pozorovat zlaté jiskry, které dokreslují vážnou a temnou atmosféru. Symboly jsou skvěle navržené a propracované opravdu do detailu. Na válcích se může zobrazit celá řada symbolů, které vám mohou pomoci získat opravdu štědré výhry. Zaměřte se na získání alespoň dvou stejných symbolů se značkou silnice 666 nebo ďáblice s rezavými vlasy. Dále musíte posbírat tři stejné symboly značky omezení rychlosti, ženy na motorce, čerpací pumpy nebo barevných herních karet 9, 10, J, Q, K a esa. Symbolem s nejvyššími výplatami je zrzavá ďáblice. Hrací automat obsahuje pár speciálních funkcí. Je zde přítomen wild symbol, který vypadá jako obří kamion a může nahradit všechny ostatní symboly na válcích. Pomůže vám tak k vytvoření hracích kombinací. Symbol wild se pro vytvoření hrací kombinace roztáhne po celé výšce válce a to doplní i hlasité zatroubení klaksonu. K tomu všemu můžete za pět wild symbolů získat opravdu obrovské výhry. Získáte-li zleva doprava ucelený celek tří, čtyř nebo pěti sloupců devítek, desítek, kluků nebo dam, získáte speciální výhru násobenou 3, 4 nebo pěti, v závislosti na počtu zahrnutých sloupců.
Hrací automat Highway to Hell je předurčen k tomu, aby se stal jedním z nejoblíbenějších automatů online pro spoustu hráčů. Můžete se těšit na úžasný zážitek z celé řady možností sázek, skvělé podkreslující hudby, která navozuje svobodu, kterou můžete cítit při jízdě na motorce a speciálních funkcí s dodatečnými možnostmi výhry. Dejte tomuto automatu šanci a nebudete toho litovat!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti