Menu

Lucky Wizard

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Wizard

Lucky Wizard Automat Online ZdarmaLucky Wizzard je sytě zeleným, zábavným a velmi oblíbeným hracím automatem zdarma. Tento nádherný výherní automat zdarma pochází od týmu vývojářské společnosti Red Tiger a vypráví nám velmi zajímavý příběh o mocném kouzelníku, který pouhým mávnutím kouzelné hůlky dokáže vykouzlit skvělé věci. Vykouzlení pytlů plných peněz je pro něj otázkou pouze několika málo vteřin. Tento výherní automat zdarma je samozřejmě vytvořen naprosto dokonale a nenarazíte tak na ani tu nejmenší chybičku. Převládající barvou tohoto výherního automatu zdarma je zelená. Je pravdou, že než jsem poznal tento výherní automat zdarma, nevěřil jsem, jak může být zelená barva inspirativní.

Lucky Wizard Automat Online Zdarma

 

Mimo zelené barvy je použita i barva zlatá. Dále jsou válce pokryty kouzly a jsou zahaleny tajemstvím. Výherní automat Lucky Wizzard zdarma obsahuje pouze základní pravidla, což znamená, že tato pravidla nejsou vůbec složitá. Rozložení automatu obsahuje 5 válců a 40 fixních výherních linií. Ve srovnání s ostatními výherními automaty od vývojářské společnosti Red Tiger jde o vyšší počet výherních linií, ale jedná se o dobrou věc, protože vyšší počet výherních linií zvyšuje vaše šance na získání výher. Důležitým prvkem je také hodnota sázek, na kterých závisí i hodnota vašich budoucích výher. V této automatové hře se sázky pohybují od 0,2 do 500 dolarů, což je velmi široká nabídka.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti