Menu

Safari Endorphina

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Safari Endorphina

Výherní Automat Safari Endorphina Online ZdarmaVýherní automat Safari obsahuje 5 válců a 15 výherních linií. Na rozdíl od spousty ostatních výherních automatů má ale tento automat 4 řádky. Vy tak budete mít více prostoru na vytváření výherních kombinací.

Výherní Automat Safari Endorphina Online Zdarma

 

Tvůrci výherního automatu byli velmi opatrní a při jeho vytváření dbali na každičký detail. Soundtrack automatu ve vás vyvolá pocit, jako byste se nacházeli v africké savaně právě při západu slunce. Obklopeni budete spoustou typických symbolů s nádherným tematickým pozadím. Symboly tohoto výherního automatu jsou všechny z africké divočiny, ale obsahují i některé předměty, které pro cestování do této oblasti potřebujete. Využijte je pro vytváření výherních kombinací a získejte spoustu výher. Například symbol afrického kontinentu je scatter symbolem. Automat se vyznačuje ostrou a čistou grafickou stránkou s vysokým rozlišením.

Ovládání tohoto výherního automatu je velmi jednoduché. Většinu ovládacích prvků naleznete na horní straně herní obrazovky nebo na jejím spodním okraji. Například budete mít k dispozici prvky k nastavení hodnoty vaší sázky nebo tlačítko pro roztočení válců. Grafickou stránku také můžete změnit nebo můžete ovládat i doprovodný zvuk. Výchozí nastavení limituje pouze na deset her, ale i toto nastavení může být upraveno a můžete si nechat spočítat i procento ztrát a výher, odehraný čas nebo kolik výher jste získali.

Lev je vládcem Afriky

Tento výherní automat neobsahuje žádný progresivní jackpot, a tím je eliminována možnost získání těch nejvyšších výher. To ale neznamená, že by na vás zde nečekala spousta nádherných výher. Zvláště pokud se dostanete do bonusové hry, získáte opravdu vysoké odměny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti