Menu

Pharaoh

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pharaoh

Automat Pharaoh Online ZdarmaMoc a tajemnost starověkého Egypta se stala skvělým zdrojem inspirace, zvláště pro tvůrce výherních automatů. A je nutné podotknout, že výsledky stojí vždy za to. Válce tohoto výherního automatu zabírají celé herní pole a vypadají jako faraonův palác. Pozadí pak zobrazuje širokou egyptskou poušť, pár jiných budov a hlavně neuvěřitelné pyramidy. Válce byly po stranách orámovány zlatými sochami egyptských bohů a pod válci se pak nachází ovládací panel tohoto výherního automatu.

Automat Pharaoh Online Zdarma

Výherní automat Pharaoh obsahuje celkem 5 válců a 20 výherních linií. Jednotlivé výherní linie jsou vyznačeny tak, aby pro vás bylo tvoření výherních kombinací snadné. Jasně tak vidíte, na kterých místech vám stejné symboly přinesou spoustu peněžních výher. Vaši sázku na výherní linii můžete upravit pomocí tlačítek plus a mínus. Jakmile máte vše připraveno, stačí už jen stisknout tlačítko spin a válce roztočit.

Herní symboly

Běžnými symboly tohoto výherního automatu jsou zlaté amulety, žezla, okřídlení brouci, oko, náhrdelník a nilský kříž. Za tyto symboly můžete vyhrát až 150 kreditů a první dva zmíněné symboly vám dokonce vyplatí alespoň 2 mince už za spojení dvou stejných symbolů. Méně běžné symboly tohoto výherního automatu zahrnují portrét faraona, sochu šakala, lví hlavu a zlatou masku. Za tyto symboly můžete získat až 1000 mincí. Faraon a socha šakala vám opět přinesou výhry už za spojení pouhých dvou stejných symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti