Menu

Cyrus The Virus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Cyrus The Virus

Výherní Automat Cyrus The Virus Online ZdarmaVzbudili jste se ze snu, kde jste dostali zaplaceno za rozmáčknutí ošklivých malých zvířátek? Tak nyní za to opravdu můžete získat peníze díky suprovému a zábavnému výhernímu automatu Cyrus The Virus od společnosti Yggdrasil. Uvolněte všechen váš zadržovaný stres a frustraci, hledejte tyto nebezpečné mále počítačové viry a rozmáčkněte je přímo na válcích. Celkově můžete nalézt až 7 druhů virů, od těch nejmenších a docela roztomilých. Nenechte se ale zmást jejich roztomilými úsměvy, protože když je neodstraníte, tak vyrostou ve velké nebezpečné viry, podobné těm ostatním, které tu můžete spatřit. Mnohem větší sranda ale je zamačkávání těch větších a hnusnějších virů a budete za to také lépe odměněni.

Výherní Automat Cyrus The Virus Online Zdarma

Doufáme, že tyto viry nenapadnou váš počítač, ale díky skvělým a zábavným výplatám a právě těmto škaredým malým virům, se může výherní automat Cyrus The Virus stát nakažlivý pro spoustu hráčů výherních automatů. Rozhodně se jedná o jednu z nejlepších her, kterou jsem v poslední době hrál. Tak jen vyzkoušejte, jestli také umíte vychytat všechny mouchy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti