Menu

Feng Fu

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Feng Fu

Automat Feng Fu Online ZdarmaŘídíte se pravidly Feng Shui? Pak je tento výherní automat zdarma určen právě pro vás. Automat obsahuje celkem 9 výherních linií a vsadit si můžete minimálně 0,05 dolarů na linii a maximální počet mincí na linii je 1. Celková maximální sázka činí 450 dolarů. V tomto výherním automatu nicméně nečekejte žádné bonusové násobitele ani progresivní jackpot. Hraje se na 5 válcích s maximální sázkou 50 dolarů na každou výherní linii. Maximální výhra, kterou můžete v automatu obdržet, činí 50 000 dolarů. Bohužel ale tato automatová hra neobsahuje žádné bonusové sázky, bonusová kola nebo náhodné výhry. Na druhé straně je grafická stránka, která je opravdu úžasná. Tento hrací automat se velmi podobá tradičním čínským ilustracím.

Automat Feng Fu Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu máte možnost ztlumit některé barvy a hra pro vás tak může být mnohem klidnější. Doprovázet vás však nebude žádná hudba, která by dokázala nastolit tu perfektní herní atmosféru. Jednotlivé symboly tohoto výherního automatu zdarma jsou navrženy velmi delikátně. Jsou propracovány velmi detailně, a to platí i pro symboly s nižší hodnotou. U většiny ostatních výherních automatů můžete považovat číslo 13 za symbol neštěstí, ale v tomto výherním automatu to je právě naopak. Číslo 13 je přesně to číslo, které hledáte. Všechny důležité symboly vám nabídnou výhry v hodnotě 5násobku vaší sázky, ale ty nejvyšší výhry získáte pouze při hře v té nejvyšší úrovni. Za zlatou rybku Koi získáte 25x až 200x hodnotu vaší sázky a nakonec za 3, 4 nebo 5 symbolů Jing a Jang vyhrajete 10 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti