Menu

Teddy Bears Picnic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Teddy Bears Picnic

Výherní Automat Teddy Bears Picnic Online Zdarma

TeddyBear’sPicnic je zábavný a roztomilý výherní automat od společnosti NextGen. Tento pětiválec s 25 výherními liniemi vás přenese zpět do vašeho dětství, kdy každý miloval všechny měkoučké a hřejivé plyšové medvídky. Grafická stránka a animace na vaší tváři vykouzlí úsměv. Ještě větší úsměv vám však přinesou výhry, které hraním na tomto video automatu zdarma vyhrajete. Symboly použité v této hře představují plástve medu, dortíky a různé plyšové medvídky.

Výherní Automat Teddy Bears Picnic Online Zdarma

 

Wild symbolem je medová plástev, která nahradí všechny ostatní symboly mimo scatter symbol. Mimo tento wild symbol naleznete ve hře i druhý wild symbol, plyšového medvídka, který se náhodně objevuje po kterémkoli zatočení a na vaše válce přidá jeden wild symbol medové plástve. Scatter symbolem je piknikový koš, který vám napomůže ke spuštění 8 volných her, pokud se vám podaří vytočit si ho na válcích alespoň třikrát. Když se vám během těchto volných her zobrazí na válcích wild symbol, zůstane na tomto místě po všechna následující volná kola. A to je skvělé, protože vám to pomůže vyhrát ještě více peněz. Volná hra nemůže být během ní samotné opětovně spuštěna.
Po každé běžné výhře ji budete mít možnost zdvojnásobit nebo zčtyřnásobit díky hazardní bonusové hře. Ji můžete hrát až pětkrát po sobě, jen buďte opatrní, protože když prohrajete, ztratíte všechno, i vaši původní výhru.

Abyste mohli začít sbírat med, musíte si nastavit vaše sázky. Jednodušší to může být pomocí tlačítka max, kdy pouhým jedním kliknutím nastavíte vaši sázku výherního automatu na maximum. Pokud nechcete, nastavte si počet výherních linií od 1 do 25 a výši sázky od 0,01 do 2,00. Hráči, kteří raději sledují svou hru z povzdáli, mohou využít tlačítko autoplay a jen sčítat své výhry. Tak se nebojte, obejměte svého plyšového medvídka a vyhrajte opravdu dobré peníze s tímto zábavným a rozkošným automatem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti